Multistyle plaque

پلاک مولتی استایل Multistyle plaque یکی از بهترین پلاک های تبلیغاتی می باشد.ورقهای مولتی استایل یا به اصطلاح ABS یکی از بهترین متریالها برای تولید پلاک می باشند.

پلاک مولتی استایل

پلاک مولتی استایل

مولتی ها از تنوع بسیار بالایی در رنگ برخوردارند.اگرچه در کشورمان رنگ نقره ای و طلایی کاربرد بیشتری دارد.یکی از بهترین امکانات در زمینه استفاده از ورق مولتی برش کاری بسیار آسان ان در جهات و طرح های مختلف است. گردبری با این ورقها بسیار آسان و راحت تر می باشد نسبت به ورقی نظیر استیل.مولتی ها جزو ورقهای شبهه فلز نیز می باشند. بدین معنا که از آنها به عنوان جایگزین فلزاتی نظیر استیل و برنج در کارها استفاده می شود.مثلا در تندیس سازی و پلاک سازی و لوح تقدیر.چون شباهت زیادی به ورق استیل و برنج دارد و از طرفی انعطاف بالایی در برشکاری دارد.

پلاک مولتی استایل

مولتی پلاک

بیشترین موارد مصرف این پلاک های  در محیطهای باز و یا محیطهای بشدت مرطوب مانند استخرها می باشد.در برابر گرمای بسیار شدید آسیب پذیر است.در برابر خط و خش آسیب پذیری بیشتری نسبت به پلکسی دارد.در زمینه رنگ بندی نسبت به ورق های برنج و استیل از رنگ بندی با درجه وضوح و کیفیت کمتری برخوردار است.اما از نظر قیمت نسبت به همه آنها ارزان تر و صرفه اقتصادی بیشتری دارد.وزن این ورق ها در مقایسه با مشابهه فلزی بسیار سبکتر می باشد.

پلاک مولتی استایل

پلاک مولتی استایل

پلاک مولتی استایل شبه فلز

پلاک ایرسا با کادری مجرب آماده پذیرش سفارشات در زمینه طراحی،ساخت و تولید انواع پلاک مولتی استایل Multistyle plaque   می باشد.

جزییات پروژه

  • Client: Ali.Jahanbani
  • Date:January.15.2020
  • Category: Irsa-adv
  • Project URL: www.irsa-adv.ir

سایر پروژه ها

پلاک چوبی wooden Plaque

پلاک استیل میرور براق،Stainless steel mirror plaque

پلاک رومیزی Desktop plaque استند رومیزی

لیبل یا برچسب Tag

پلاک صنعتی

پلاک صنعتی Industrial plate

پلاک چوبی wooden Plaque
فهرست