ساخت پلاک استیل و مراحل ساخت

ساخت پلاک استیل و مراحل ساخت آن:

ساخت پلاک استیل و مراحل ساخت: یکی از پلاکهای تبلیغاتی مخصوص نصب سردرب و فضای بیرونی و داخلی ساختمان می باشد.پلاک استیل می تواند در بر دارنده نام،نشان،لوگو،برندو مشخصات فردی و مکانی افراد و سازمانها و … باشد.در ساخت پلاک استیل از استیل بگیر و استیل نگیر استفاده می شود. استیل نگیر دارای مقاومت بالاتری در محیطهای مرطوب و روباز نسبت به استیل بگیر برخوردار است.مشخصه شناسایی آن عدم جذب آن توسط آهن رباست.استیل بگیر معمولا در فضاهای بسته که در معرض رطوبت قرار گرفتن کمتری دارد مورد استفاده قرار می گیرد.پلاک استیل می تواند بصورت قوطی ساخته شود و صفحه چوبی در زیر آن بصورت مخفی قرار گیرد.

پلاک استیل

پلاک استیل

پلاک استیل لبه قوطی شده

پلاک استیل می تواند متشکل از صفحه ای استیل و زیر صفحه ای از جنس چوب و یا پلکسی نیز باشد.

پلاک استیل

پلاک استیل

پلاک استیل زمینه چوب

پلاک استیل از نظر زیبایی و دوام جزو بهترین گزینه ها می باشد.پلاک استیل در فرآیند اسید شویی و در مجاورت مواد حساس به نور لایه رویه خود را بر اساس طرح مورد نظر از دست داده و جای آن با رنگ پر می شود تا طرح مورد نظر شکل گیرد.این معمولترین روش در ساخت پلاک استیل می باشد.استیل از نظر رویه کار به استیل براق میرور و استیل مات و خشدار تقسیم می شود. معمولا از استیل میرور بدلیل بازتاب نور، در محیطهای داخلی استفاده می شود،که نمایی لاکچری و زیبا به محیط می دهد.

پلاک استیل طلایی میرور

پلاک استیل طلایی میرور

پلاک استیل مات و خشدار هم در محیطهای رو باز و هم در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت آن در دید بهتر مشتریان در هنگام خواندن نوشتار روی آن است چون حالت بازتاب و رفلکس تصویر و نور حداقلی دارد.

پلاک استیل

پلاک استیل

پلاک استیل طلایی مات خشدار
, , , ,
نوشتهٔ پیشین
پلاکهای تبلیغاتی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
پلکسی و مشخصات آن،Plaxiglass

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست