ساخت تابلو راهنمای طبقات

ساخت تابلو راهنمای طبقات

ساخت تابلو راهنمای طبقات می تواند برطرف کننده نیازهای مراجعین باشد.مطمئنا زمانی را در اداره جات،بیمارستانها و … گذرانده اید. در گام نخست احساس نیاز برای راهنمایی برای یافتن فرد و یا خدمت مورد نظرتان را داشته اید. تابلو راهنمای طبقات دقیقا برای همین منظور طراحی شده است. تابلو راهنما شما را برای یافتن دقیق موقعیت مکانی کمک می نماید.پس تابلو راهنمای طبقات به عنوان یکی از ملزومات و شاخصهای ساختمان شما بشمار می آید.تابلو راهنمای طبقات معرف مشخصات مکانی مجموعه و افراد می باشد.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات

متریال ها و محل نصب تابلو راهنمای طبقات

در ساخت تابلو راهنمای طبقات می توان براساس سلیقه و نیاز مشتری متریالهای گوناگونی را به کار برد.در ساخت تابلو راهنمای طبقات از متریالهایی نظیر پلکسی،استیل،آهن،برنج ،آلومنیوم و… استفاده می گردد.هم می تواند در تایین متریال اثرگذار باشد . مثلا در محیطهای ورودی به علت قرار گرفتن در مجاورت هوای آزاد .سعی در استفاده از متریالیست که کمترین اصطحلاک را نشان بدهد. مانند استفاده از استیل نگیر بجای استیل بگیر .

استفاده از پلکسی و مولتی استایل در  تابلو راهنمای طبقات

که بخاطر جنس پلاستیکی و مقاومت در برابر نور و رطوبت از شانس بیشتری برای ساخت تابلو راهنما استفاده گردد.طراحی تابلو راهنما کاملا سلیقه ایست. در مواردی که قرار است در هر طبقه نصب گردد از پلاکهای مجزا استفاده می گردد.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات

در مواقعه ای که قرار است کلیت مجموعه را در بر داشته باشد .نصب آن در ورودی ساختمان و یا داخل ساختمان و نزدیک آسانسور می باشد از طرحهای شاخه ای استفاده می گردد .یا کلیت اطلاعات بر روی صفحه ای بر اساس صلیقه مشتری چیده می شود.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات

بطور کل تابلو راهنمای طبقات یکی از بهترین راههای تکریم مشتریان می باشد.به هنگام ورود به ساختمان آنها را برای یافتن خدمت مورد نظر خود کمک و راهنمایی خواهد کرد.  علاوه بر آن نشان دهنده نظم و ترتیب بالای مجموعه شماست. راهنمای طبقات در اماکنی مانند بیمارستانها، ادارجات ،ارگانها و نهاد ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

پلاک ایرسا با به کارگیری کادر مجرب و متعهد شما را در تمامی مراحل طراحی، ساخت و تولید تابلو راهنما متناسب با محیط،معماری داخلی ساختمان شما همراهی و راهنمایی می نماید. انتخاب نوع متریال با مشورت ما و انتخاب درست شما خواهد بود.

, ,
نوشتهٔ بعدی
پلاکهای تبلیغاتی چیست؟

پست های مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست